• Školská jedáleň - informácie

Študenti majú na výber zo štyroch jedál:

• polievka
        1. jedlo s mäsom
        2. jedlo s mäsom
        3. bezmäsité jedlo (múčniky, cestoviny)
        4. vegetariánske jedlo (zeleninový tanier, ovocný tanier, šaláty)

Ku každému jedlu patrí – nápoj, chlieb, šalát (ak je vyznačený k jedlu)

Cena obeda od 1.10.2022 je pre študentov 2,50 €.

Každý stravník pri prihlásení obdrží čip na prihlasovanie a odhlasovanie obedov za zálohu 2,- €

Pri úhrade šekom použite našu adresu:

Školská jedáleň, Bzinská 11, 915 01 Nové Mesto n. V.

Úhradu je potrebné vykonať do 20.teho v mesiaci, aby ste mali v nasledujúcom mesiaci bez problémov vydané obedy.

• Uhrádzať obedy môžete cez internetbanking, šekom na pošte alebo v hotovosti v kancelárii ŠJ. Pri platbe používajte pridelený variabilný symbol /VS/ a do poznámky píšte meno študenta a triedu! V prípade trvalého príkazu – priemerná cena obedov je 44,-€/mesiac.
        • Prípadný preplatok Vám bude presunutý do ďalšieho mesiaca a na konci šk.roka do ďalšieho ročníka. Vyúčtovanie stravného bude po ukončení štúdia.

Obedy sú nahraté v priebehu roka automaticky, takže pokiaľ sa neodhlásite, obed zostáva nahratý a neprevzatý obed bude normálne zaúčtovaný!!! Preto ak popredu viete, že v škole nebudete, treba sa odhlásiť. Odhlasujte sa prostredníctvom čipu, priamo v kancelárii školskej jedálne alebo na tel. čísle 032/7782444 – najneskôr do 8,00 hod. v daný deň.

Bankový kontakt k platbe stravného:

• Číslo účtu: SK71 0200 0000 0018 9322 2456.
        • VS: bude študentovi pridelený každému osobne v kancelárii ŠJ
        • Poznámka:    uviesť meno a triedu