Navigácia

Navigácia

    Elektrotechnické minimum

    Harmonogram

    Por.č.dňa

    Dátum

    Deň v  týždni

    Vyučovacia hodina od-do

    Miesto konania

    Počet vyučovacích hodín

    Predmet

    Lektor

    1.

    9.5.2017

    Utorok

    12,30 - 18,10

    SPŠ

    7

    ZAE - Základy elektrotechniky

    Ing. Jančo

    2.

    16.5.2017

    Utorok

    12,30 - 18,10

    SPŠ

    7

    ZAE - Základy elektrotechniky

    Ing. Jančo

    3.

    18.5.2017

    Štvrtok

    12,30 - 18,10

    SPŠ

    7

    ZAE - Základy elektrotechniky

    Ing. Jančo

    4.

    23.5.2017

    Utorok

    12,30 - 18,10

    SPŠ

    7

    ZAE - Základy elektrotechniky

    Ing. Jančo

    5.

    25.5.2017

    Štvrtok

    14,30 - 18,40

    SPŠ

    5

    EOT - Elektrotechnické materiály

    Ing. Brndiar

    6.

    27.5.2017

    Sobota

    8,00  -  15,05

    SPŠ

    8

    ESP - Elektrické stroje a prístroje

    Ing.Brndiar

    7.

    30.5.2017

    Utorok

    14,30 - 18,40

    SPŠ

    5

    ESP - Elektrické stroje a prístroje

    Ing.Brndiar

    8.

    1.6.2017

    Štvrtok

    14,30 - 18,40

    SPŠ

    5

    TEK - Technické kreslenie

    Ing. Cibulka

     9. 

    6.6.2017

    Utorok

    14,30 - 18,40

    SPŠ

    5

    TEK - Technické kreslenie

    Ing. Cibulka

     10. 

    8.6.2017

    Štvrtok

    14,30 - 18,40

    SPŠ

    5

    ESP - Elektrické stroje a prístroje

    Ing.Brndiar

     11. 

    13.6.2017

    Utorok

    14,30 - 19,30

    SPŠ

    6

    ESP - Elektrické stroje a prístroje

    Ing.Brndiar

    12.

    15.6.2017

    Štvrtok

    14,30 - 17,50

    SPŠ

    4

    TEK - Technické kreslenie

    Ing. Cibulka

    13.

    20.6.2017

    Utorok

    14,30 - 18,40

    SPŠ

    5

    ESP - Elektrické stroje a prístroje

    Ing. Oravec

    14.

    22.6.2017

    Štvrtok

    14,30 - 17,50

    SPŠ

    4

    ESP - Elektrické stroje a prístroje

    Ing. Oravec

    15.

    28.6.2017

    Streda

    14,30 - 19,30

    SPŠ

    6

    AUT - Automatizácia

    Ing. Mroceková

    16.

    29.6.2017

    Štvrtok

    14,30 - 18,40

    SPŠ

    5

    AUT - Automatizácia

    Ing. Mroceková

    17.

    5.7.2017

    Streda

    8,00  -  15,55

    SPŠ

    9

    ETS - Elektrotechnická spôsobilosť

    Ing. Oravec

    18.

    6.7.2017

    Štvrtok

    8,00  -  15,55

    SPŠ

    9

    ETS - Elektrotechnická spôsobilosť

    Ing. Oravec

    19.

    11.7.2017

    Utorok

    14,30 - 19,30

    SPŠ

    6

    PRX - Odborná prax

    Ing. Brndiar

    20.

    13.7.2017

    Štvrtok

    14,30 - 19,30

    SPŠ

    6

    PRX - Odborná prax

    Ing. Brndiar

    21.

    15.7.2017

    Sobota

    8,00  - 13,00

    SPŠ

    6

    PRX - Odborná prax

    Ing. Brndiar

    22.

    22.8.2017

    Utorok

    14,30 - 19,30

    SPŠ

    6

    PRX - Odborná prax

    Ing. Brndiar

    23.

    24.8.2017

    Štvrtok

    8,00  -  8,45

    SPŠ

    1

    TEK - Technické kreslenie

    Ing. Cibulka

    24.8.2017

    8,50  -  10,20

    SPŠ

    2

    AUT - Automatizácia

    Ing. Mroceková

    24.8.2017

    10,25 - 11,55

    SPŠ

    2

    ESP - Elektrické stroje a prístroje

    Ing.Oravec

    24.8.2017

    12,30 - 14,00

    SPŠ

    2

    ZAE - Základy elektrotechniky

    Ing. Jančo

    24.8.2017

    14,05 - 15,35

    SPŠ

    2

    ETS - Elektrotechnická spôsobilosť

    Ing. Oravec

    24.

    26.8.2017

    Sobota

    8,00  - 13,00

    SPŠ

    6

    PRX - Odborná prax

    Ing. Brndiar

     

    30.8.2017

    Streda

     

    SPŠ

     

     

     

    13.30  – 16.30

    SKÚŠKA Elektrotechnické minimum

    komisia

    Vyučovacia hodina = 45 min.

     

    Novinky

    Kontakt

    • Stredná priemyselná škola
      Bzinská 11, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
    • +421 32 7465111 - ústredňa
      fax: 032 7465123

    Fotogaléria