Navigácia

Navigácia

    Zoznam učiteľov

    E-mail
     
     
    Mgr. Peter Rebro REBP Rozvrh
    Riaditeľ
    Vedie krúžok: Florbal
    peter.rebro@spsnmnv.sk
     
     
    RNDr. Anna Homolová HOMA Rozvrh
    Zástupkyňa
    Vedie krúžok: Propagácia školy a jej aktivít na verejnosti
    anna.homolova@spsnmnv.sk
     
     
    Ing. Viera Školudová SKOV Rozvrh
    Zástupkyňa
    viera.skoludova@spsnmnv.sk
     
     
    Zuzana Bielčíková BIEZ Vychovávateľka
    Vedie krúžok: Racionálne stravovanie
    zuzana.bielcikova@spsnmnv.sk
     
     
    Ing. Peter Brndiar BRNP Rozvrh
    Majster
    peter.brndiar@spsnmnv.sk
     
     
    Mgr. Ľuboš Bušo BUSL Vychovávateľ
    lubos.buso@spsnmnv.sk
     
     
    Ing. Ján Cibulka CIBJ Rozvrh
    Triedny učiteľ: III.A
    Vedie krúžok: Šachový krúžok
    jan.cibulka@spsnmnv.sk
     
     
    Mgr. Ivana Daridová DARI Rozvrh
    Triedna učiteľka: I.F
    Vedie krúžok: NAO-v svet
    ivana.daridova@spsnmnv.sk
     
     
    Mgr. Marta Drábová DRAM Rozvrh
    Učiteľka
    marta.drabova@spsnmnv.sk
     
     
    Firma FIRMA FRM Rozvrh
    Majster
     
     
    Ing. Alena Francisciová FRAA Rozvrh
    Učiteľka
    Vedie krúžok: Využitie PC v elektrotechnike
    alena.francisciova@spsnmnv.sk
     
     
    Mgr. Júlia Gáborová GABJ Rozvrh
    Učiteľka
    julia.gaborova@spsnmnv.sk
     
     
    Bc. Miroslav Gavor GAVM Rozvrh
    Majster
    miroslav.gavor@spsnmnv.sk
     
     
    Ing. Ľubica Gracíková GRAL Rozvrh
    Triedna učiteľka: I.DL
    Vedie krúžok: Bikeland
    Vedie krúžok: Krúžok odborných zručností on line
    Vedie krúžok: On-line ekonómia
    lubica.gracikova@spsnmnv.sk
     
     
    Mgr. Klaudia Habdáková HABK Rozvrh
    Učiteľka
    klaudia.habdakova@spsnmnv.sk
     
     
    Peter Haviernik HAVP Rozvrh
    Majster
    peter.haviernik@spsnmnv.sk
     
     
    Bc. Ľuboš Ilenčík ILEL Rozvrh
    Majster
    Vedie krúžok: Stolný tenis
    lubos.ilencik@spsnmnv.sk
     
     
    PaedDr. Jarmila Janisková JANJ Rozvrh
    Triedna učiteľka: I.A
    Vedie krúžok: Učme sa prezentovať
    jarmila.janiskova@spsnmnv.sk
     
     
    Ing. Milan Jurza JURM Rozvrh
    Učiteľ
    milan.jurza@spsnmnv.sk
    Foto Mgr. Veronika Kepshová KEPV Rozvrh
    Učiteľka
    veronika.kepshova@spsnmnv.sk
     
     
    Bc. Ján Klučovský KLUJ Rozvrh
    Majster
    jan.klucovsky@spsnmnv.sk
     
     
    Mgr. Milan Lipták LIPN Rozvrh
    Triedny učiteľ: IV.A
    Vedie krúžok: Turistický krúžok
    milan.liptak@spsnmnv.sk
     
     
    PaedDr. Eva Luptáková LUPE Rozvrh
    Učiteľka
    eva.luptakova@spsnmnv.sk
     
     
    Ing. Iveta Mroceková MROI Rozvrh
    Triedna učiteľka: II.D
    Vedie krúžok: Svet priemyselnej informatiky v 21. stroročí
    iveta.mrocekova@spsnmnv.sk
     
     
    Ing. Marta Murgašová MURM Rozvrh
    Triedna učiteľka: IV.B
    Vedie krúžok: Prírodopisný krúžok
    Vedie krúžok: Ročníkové projekty
    marta.murgasova@spsnmnv.sk
     
     
    Mgr. Andrej Neuschl NEUA Rozvrh
    Triedny učiteľ: IV.F
    andrej.neuschl@spsnmnv.sk
     
     
    Ing. Miroslav Oravec, PhD. ORAM Rozvrh
    Triedny učiteľ: III.D
    Vedie krúžok: Letecko - modelársky krúžok
    miroslav.oravec@spsnmnv.sk
     
     
    Ing. Adriana Pagáčová PAGA Rozvrh
    Triedna učiteľka: III.B
    Vedie krúžok: Ekonóm
    adriana.pagacova@spsnmnv.sk
     
     
    Mgr. Andrea Pekyová PEKA Rozvrh
    Učiteľka
    Vedie krúžok: Angličtina cez Facebook 2
    andrea.sevcechova@spsnmnv.sk
     
     
    Mgr. Viera Podolanová BOHV Rozvrh
    Triedna učiteľka: III.F
    Vedie krúžok: Angličtina k maturite
    viera.bohusova@spsnmnv.sk
     
     
    Mgr. Anna Rebrová REBA Rozvrh
    Triedna učiteľka: II.A
    Vedie krúžok: Odborná nemčina
    anna.rebrova@spsnmnv.sk
     
     
    Mgr. Ivan Remiáš REMI Vychovávateľ
    Vedie krúžok: Loptové hry v školskom internáte
    ivan.remias@spsnmnv.sk
     
     
    Ing. Jana Sláviková SLAJ Rozvrh
    Triedna učiteľka: II.F
    Vedie krúžok: Krúžok šikovných rúk
    Vedie krúžok: Môj priateľ počítač
    jana.slavikova@spsnmnv.sk
     
     
    Bc. Peter Sloboda SLOP Rozvrh
    Učiteľ
    Vedie krúžok: Cisco Networking Academy
    Vedie krúžok: Počítače a počítačové siete
    peter.sloboda@spsnmnv.sk
     
     
    Ing. Anna Streitzigová STRA Rozvrh
    Triedna učiteľka: II.B
    Vedie krúžok: Poznávanie okolia Nového Mesto nad Váhom
    Vedie krúžok: Spracovanie úloh a zadaní na PC
    anna.streitzigova@spsnmnv.sk
     
     
    Pavol Tiršel TIRP Rozvrh
    Učiteľ
    pavol.tirsel@spsnmnv.sk
     
     
    Mgr. Milena Tóthová TOTM Rozvrh
    Triedna učiteľka: I.B
    Vedie krúžok: Doučovanie z matematiky
    milena.tothova@spsnmnv.sk
     
     
    Bc. Jaroslav Zöldfay ZOLJ Rozvrh
    Majster
    Vedie krúžok: Horská cyklistika
    jaroslav.zoldfay@spsnmnv.sk

    © aScAgenda 2017.0.1046 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 29.06.2017

    Novinky

    Kontakt

    • Stredná priemyselná škola
      Bzinská 11, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
    • +421 32 7465111 - ústredňa
      fax: 032 7465123

    Fotogaléria