• Voľné miesto učiteľa informačných technológií

• Stredná priemyselná škola, Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom prijme do pracovného pomeru:

učiteľa informačných a sieťových technológií

Miesto práce: Stredná priemyselná škola, Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok

Termín nástupu: 1. september 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Výchovno-vzdelávacia činnosť učiteľa s aprobáciou na informačné a sieťové technológie.

Požiadavky na zamestnanca školy

Vzdelanie podľa zákona o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v platnom znení.

Vzdelanie v odbore:

VŠ 2. stupňa v informačných a sieťových technológiách + DPŠ výhodou, informatika.

Informácia o plate:

Plat bude určený v zmysle zákona o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, minimálne vo výške 942,50 € (brutto).

Poznámka: výška platu je závislá od kvalifikácie a počtu odpracovaných rokov s kreditovým príplatkom a príplatkom za prácu nad rámec (triednictvo, krúžková činnosť a ostatné)

Možnosť kariérového rastu, celoživotného vzdelávania, zabezpečenie ubytovania.

Žiadosti o zamestnanie spolu so životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov v zmysle zákona o ochrane osobných údajov posielajte na adresu školy:

Stredná priemyselná škola

Bzinská 11