• Voľné miesto učiteľa informačných technológií

      • Stredná priemyselná škola, Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom prijme do pracovného pomeru:

        učiteľa informačných a sieťových technológií

        Miesto práce: Stredná priemyselná škola, Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom

        Druh pracovného pomeru: Plný úväzok

        Termín nástupu: 1. september 2022

        Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

        Výchovno-vzdelávacia činnosť učiteľa s aprobáciou na informačné a sieťové technológie.

        Požiadavky na zamestnanca školy

        Vzdelanie podľa zákona o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v platnom znení.

        Vzdelanie v odbore:

        VŠ 2. stupňa v informačných a sieťových technológiách + DPŠ výhodou, informatika.

        Informácia o plate:

        Plat bude určený v zmysle zákona o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, minimálne vo výške 942,50 € (brutto).

        Poznámka: výška platu je závislá od kvalifikácie a počtu odpracovaných rokov s kreditovým príplatkom a príplatkom za prácu nad rámec (triednictvo, krúžková činnosť a ostatné)

        Možnosť kariérového rastu, celoživotného vzdelávania, zabezpečenie ubytovania.

        Žiadosti o zamestnanie spolu so životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov v zmysle zákona o ochrane osobných údajov posielajte na adresu školy:

        Stredná priemyselná škola

        Bzinská 11

        915 01 Nové Mesto nad Váhom

        alebo na e-mail: zsps@spsnmnv.sk